06.04.2018 11:14

Таленти на кои треба да им се забрани Фотошоп (ФОТО)


Сирене, еднорози и ангели, сви на едно место с’с помош на Фотошоп. И веќе ви е све јасно, од прву реченицу.

 

loading...

 

 

 

loading...

 

 

loading...

 

 

loading...

 

 

loading...

 

 

loading...

 

 

loading...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments