13.09.2018 02:26

Таксист – екологист (ВИДЕО)


Дечко од Русију возејќи се у такси низ прозор фрљи шишенце, али највероватно још се кае, пошто таксист у слободно време е и екологист.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments