21.07.2018 12:20

Сви би сакале да се возив у овј автобу (ФОТО)


Како и не би сакале сви да се возив с’с овј автобус к’д он вози директно у кафану. Још ако може и да поручиш пиење док се возиш у тој кафанче да га оладив, а ти стигнеш како господин и после па се вратиш с’с исту линију.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments