23.10.2018 13:22

Среќо дај да те поврту малко (ВИДЕО)


И такој дошла свадба па Босанац решија да се покаже пред гости како он знае да игра убаво с’с његову поубаву половину, арно ама на подум се најде и девојче што не требаше да биде тамо.

Pa nek netko kaže da svatovi u Hercegovini nisu SVE 😂😂😂😂😂OPŠIRNIJE: https://www.dnevnik.ba/vijesti/video-hercegovacka-svadba-ovoj-djevojcici-ce-ostati-zauvijek-urezana-u-sjecanje

Публикувахте от Dnevnik.ba в Неделя, 30 септември 2018 г.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments