30.06.2018 14:09

Срби на домор у Грчку (ФОТО)


Издржете браќа Срби да га презимимо лето од септември ваљда ќе биде боље!


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments