07.12.2016 15:27

Сообраќајан шоу: Како изгледа најлизгава улица у свет? (видео)


Ако не знаете како изгледа прав зимски карамбол по заледени улицу, еве прилика да видите и такво сообраќајно лудило. Видео снимка е направена у Монтреал на некоју заледену раскрсницу куде се судриле доста возила.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments