Солзи радосници на лицата на српските фудбалери до 20 години (видео)

Сподели со своите пријатели

Фудбалската репрезентација на Србија ја освои светската шампионска титула за играчи до 20 години што се одржа во Нов Зеланд. Српската репрезентација со четири едноподруго натпревари во нокаут фазата кои ги минаа преку продолженија дојде до светскиот врв.

Loading...

Младите фудбалери и целиот тим со солзи радосници ја примија титулата светски прваци во фудбал до 20 години.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.