Смешна компилација: Деца и детски лудорије (видео)

Сподели со своите пријатели

Нема поубаво нешто од детски осмех. Од детску глупост. Од детски очи. Од детски наиван поглед и детски лудорије.

Loading...

Насмејте се и останите позитивни.

 

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.