Слушам свирки, а не знам зашто свират (видео)

Сподели со своите пријатели

Овој е можда една од најкомични изјаве на прашање „Дали ја знаете пејачката Цеца Ражнатовиќ?“.

[wpdevart_like_box profile_id=”1414421878780055″ connections=”show” width=”300″ height=”550″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.