04.07.2018 22:12

Сигурно е од љубав (ВИДЕО)


Колко много љубав на едно место, па види штога жене га сакав овој мече, колко е он убав посебно к’д ги одведе на јахту, значи алал да му е шмекериште.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments