22.07.2018 15:32

Сакаше да се пофали с’с скупо авто па се избрука за сви паре (ВИДЕО)


У Куманово викамо к’д се оп’нак покондури е много лошо, а за онија кои не знаев што е значење на муабет, нега га погледнев овој видео.

Дошја до парке, купија скупо авто и се качи на њега да позира, ама забрави дека стакло не е непробојно и може да пукне.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments