Поради протест блокиран влезот во Крива Паланка

Сподели со своите пријатели

Магистралниот пат А2 на влез за Крива Паланка, поточно на месноста викано Грамаѓе е затворен за сообраќај во двата правци поради протест.

Како што информираат од Автомото сојузот на Македонија патот е затворен од 10:10 часот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.