01.06.2019 11:57

Полицијата издала потерница по „човекот пајак“, а тој им се руга на Инстаграм (ВИДЕО)


Итан Брамбл, интернет ѕвезда и модел, кој со тетоважи има прекриено 98 отсто од своето тело, и се руга на полицијата во Австралија од својот Инстаграм профил откако по него е издадена потерница.

Полицијата го бара Брамбл (23) поради прекршок во врска со напад, пренесува ВВС.

loading...

Тетовирал 90 отсто од телото и ги отстранил гениталиите – му ги прекривале тетоважите (ФОТО)

Тој негирал дека такво нешто сторил во текот на редовното ажурирање на своите социјални мрежи, каде оставил и провокативни пораки до полицијата.

Себе се опишува како припадник на „најмодерната младина во светот“.

Тој претходно се појавувал во телевизиски интервјуа поради необичниот изглед.

ЧОВЕК СТРИП: Има 21 година, 40 операции и 150 тетоважи (ФОТО)

Оваа недела во одговор на полициската потерница напишал „Нананана никогаш нема да ме фатите“.

Слични поради се поставени и на неговиот Инстаграм профил каде има над 200.000 следбеници.

View this post on Instagram

Come at me

A post shared by 𝕰𝖙𝖍𝖆𝖓 𝕭𝖗𝖆𝖒𝖇𝖑𝖊 (@ethanmodboybramble) on

Брамбл вчера рекол дека налогот на полицијата е поради недорасбирање околу препирка во бар која ја имал со поранешната девојка.

loading...

Фото: Instagram/ethanmodboybramble


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments