11.07.2019 12:46

Пендаровски до Борисов: Љубави како си? (ВИДЕО)


Претедателот Стево Пендаровски и неговиот бугарски колега Бојко Борисов остварија средба на маргините на самитот во Сараево, а нивниот разговор беше повеќе од интересен.

Откако Пендаровски му рече „Љубави како си? Имаш поздрав од Зоки“, Борисов му рече „Многу добре, седни тука при нас“.

loading...

Во друштво на спрската премиерка Ана Брнабиќ, направено е оваа видео кое стана вирално на социјалните мрежи.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments