27.07.2015 12:22

Паре у прслук – послужавник по главу (видео)


Много добра снимка ни доваѓа од некоју азиску државу, на коју се гледа како муж, очито пијан и расположен, вади паре од џеб да почасти плесачицу, за да у даден момент, се деси нешто неочекувано.

 

loading...

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments