31.05.2018 00:12

Пар се внесе во сексот на балкон со поглед кон патеките на Формула 1 (ФОТО)

loading...

На социјалните мрежи се појави снимка од пар кој имал страствен секс на балнот од хотел во Монако.

Парот се опуштил и препуштил на страстите на балконот од луксузниот хотел.

 

 

Додека парот имал секс, во позадината се слуша музика, па изгледа како да водат секс во ритамот на музиката.

Се сексаа на балконот, па завршија на телевизија (видео)

Набљудувачите кои присуствувале на глетката во хотелот кој гледа на патеките од Формула 1, не можеле да веруваат што се случува пред нивните очи.

По 40 секунди акција парот се враќа во соба.

 

 

Хотелот е сместен во луксузениот дел од градот, одалечен само една минута од казината и продавниците.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments