06.04.2018 10:39

Па шефе спушти гу приколицу бе (ВИДЕО)


За овакву незгоду е малце тешко да најдеш објаснување. Приколица спремна за кипање, а она сака да га пројде надвозник, или чекај можда е фаќаја залета да га полети камион. Да сигурно е тој у питање.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments