03.06.2019 13:43

Овој модел на фармерки е апсолутен моден тренд (ФОТО)


Џинсот секогаш е во мода, а сме забележале дека во последно време се истакнуваат поопуштени кроеви на фармерки.

View this post on Instagram

We stay crisp in CC. Sometimes 💙

A post shared by Lisa Folawiyo (@lisafolawiyo) on

Инфлуенсерките претежно носат модели со широки ногавици и широки фармерки.

loading...

Модерни се и парчињата кои имаат висок струк, но и широките фармерки.

View this post on Instagram

lobby coffee ☕️ + denim on denim 👖

A post shared by Caitlin Miyako Taylor (@caitlinmiyako) on

Вие модели ќе се носат цело лето, аќе ви бидат неопходни и за дневни и за ноќни варијанти.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments