10.11.2015 09:56

Овој е призор од кој може да ви се дигне коса на главу (видео)


Снимка е направена на Ајфелову кулу и тој на сам врв, а дечко шета без проблеми лево десно. Ако сте љубители на авантуре овој много ќе ви се допадне, а ако се плашите од висину боље да не отварате.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments