13.04.2018 13:01

Откачена баба левел „експерт“ (ФОТО+ВИДЕО)


Овај шармантна бабичка иако е у десету деценију на живот, потачно има 91 годину.

Happy Easter Granny Gang ???

A post shared by Ross Smith (@smoothsmith8) on

С’с своега унука Роса, духовита и енергична Американка збива шале и ги засмева људи на социјални мреже.

Happy Easter Granny Gang ???

A post shared by Ross Smith (@smoothsmith8) on

loading...

Обожава шале и на свој рачун.

My grandma is afraid of a chicken ? ??

A post shared by Ross Smith (@smoothsmith8) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments