Од обична торта до право ремек-дело, за само 5 минути (видео)

Сподели со своите пријатели

Украсните торни стануваат се попопуларни. Посебно на венчавките луѓето сакаат тортата да биде нешто посебно.

Loading...

Овој човек е прав мајстор за торти и ќе ви покаже како за помалку од 5 минути ја украсува тортата. Се почна од обична торта без украси, а заврши како право ремек-дело.

Се надеваме дека и вие ќе пронајдете инспирација за некоја ваша наредна торта која ќе ја правите…


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.