Од нејзините фотографии, жешкото време станува пожешко (галерија)

Сподели со своите пријатели

Дваесет и шест годишната Оља Абрамовиќ е манекенка со потекло од Русија, која плени со својот сексипил и убавина. Нејзината летна фотосесија во комбинација со летното време ќе ви го крене притисокот, но и расположението. Уживајте!

Loading...

[huge_it_gallery id=”112″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.