Нов предизвик: Пробај да не се насмееш (видео)

Сподели со своите пријатели

 

Loading...

Корисник на Редит има направено компилацију од најсмешни видеа кои не траев подугачко од седам секунде под наслов ”пробај да не се насмееш”.

Не е чудно да се насмееш. Чудно е како за толко кратко време може да се издешавав разни глупости.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.