21.07.2018 10:48

Необична понуда на грчку плажу што ќе им се свиѓа на мужи (ФОТО)


Мужи не морате да ги водите ваши жене у Грчку на море, јер тамо има едн кафиќ што ќе ви даде жену гратис.

Нека видив и Грци што е ужичко (ВИДЕО)

Ед’н ресторан сакајќи ваљда да каже дека има Wi-Fi вика дека има бесплатни жене (wife).


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments