10.04.2019 10:05

Некои ќе се пронајдев: К’д ти се превише спие (ВИДЕО)


Овија неколко д’на облачно и тмурно време сигурно ви се много приспива на поголем дел од вас.

И овј кенгур га има исти проблем, а мислу дека горе-доле и ми људи изгледамо овакој к’д ни се превише спие.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments