25.02.2019 14:25

Нејзината невиност достигна цена од 2,4 милиони долари (ВИДЕО)


Една од најпопуларните манекенки на Азербејџан Махбуба Мамазада (23) ја продава невиноста преку агенцијата „Синдерела“, која помогна на многу убабиви добро да се збогатат на овој начин.

Лицитацијата е отворена кон крајот на минатата година со почетна цена од 90.000 долари, а наскоро би можела да биде затворена, доколку не се најде некој кој ќе ја надмине понудата на јапонски политичар вредна 2,4 милиони долари.

loading...
View this post on Instagram

I probably shouldn't be around u. 🇦🇪

A post shared by Love Dogs🐾 (@mahbuba_mammadzada) on

Најмногу понуди дале и адвокат од Лондон, односно фудбалер од Минхен.

Причината поради која згодната манекенка ја продава невиноста е желба да ја обезбеди мајка и, која целиот живот се жртвувала за неа.

– Ќе патуваме низ светот, сакам да биде горда на мене, рекла манекенката.

View this post on Instagram

I loveee #milano 🇮🇹 l

A post shared by Love Dogs🐾 (@mahbuba_mammadzada) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments