25.02.2019 14:25

Нејзината невиност достигна цена од 2,4 милиони долари (ВИДЕО)


Една од најпопуларните манекенки на Азербејџан Махбуба Мамазада (23) ја продава невиноста преку агенцијата „Синдерела“, која помогна на многу убабиви добро да се збогатат на овој начин.

Лицитацијата е отворена кон крајот на минатата година со почетна цена од 90.000 долари, а наскоро би можела да биде затворена, доколку не се најде некој кој ќе ја надмине понудата на јапонски политичар вредна 2,4 милиони долари.

loading...
View this post on Instagram

I probably shouldn't be around u. 🇦🇪

A post shared by Love Dogs🐾 (@mahbuba_mammadzada) on

Најмногу понуди дале и адвокат од Лондон, односно фудбалер од Минхен.

Причината поради која згодната манекенка ја продава невиноста е желба да ја обезбеди мајка и, која целиот живот се жртвувала за неа.

– Ќе патуваме низ светот, сакам да биде горда на мене, рекла манекенката.

View this post on Instagram

I loveee #milano 🇮🇹 l

A post shared by Love Dogs🐾 (@mahbuba_mammadzada) on


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments