Не дирај жену док спие (ВИДЕО)


Кој вика дека лав е краљ на џунглу, ако е женет тој правило не важи.

После овој видео вероватно онај српска „Не дирај лава док спава“, пада у воду.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *