14.01.2020 13:18

Не дирај вепра док спие (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Сигурно сте слушнале за онуј стару српску „Не дирај лава док спава“, епа не га дирај ни вепра.

Прво е чудно што за милениче имаш вепра, али добро не осудуемо, само не се дирај с’с њега за твое добро.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments