Направете си торбичка од стара книга (видео)

Сподели со своите пријатели

Подароците кои сами ќе ги направите, најчесто се најубавите подароци. Од старите работи низ дома, можете да направите преубави нови работи, а ова е совршен пример за тоа.

Loading...

Се` што ви е потребно е стара книга (она која првин сте ја прочитале), ножици, пегла, малку платно и мала доза на креативност.

Резултатот ќе ве воодушеви.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.