Направете си сок од лубеница за три минути (видео)

Сподели со своите пријатели

За да се разладите од летните горештини, не мора само да јадете лубеница.

Loading...

Лубеницата може и да се пие, ако внимателно го проследите упатството за тоа како да се направи сок од овошје што сме навикнати да го јадеме исечено на парчиња.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.