03.01.2019 11:51

Најдобрите ТВ гафови и годинава доаѓаат од Куманово (ВИДЕО)


Телевизија Плус од Куманово ги објави свотие гафови и грешки, на водителите, презентерите, политичарите, но и граѓаните.

Уживајте во смеата!

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments