13.06.2019 13:09

Момче се соблече и мастурбираше среде плоштад (ВИДЕО)


Неверојатна снимка од едно момче како бесрамно мастурбира на Цветниот плоштад во Загреб ексресно се рашири на социјалните мрежи.

Ретко забележаната сцена, ја снимиле туристите кои оваа скандалозно однесување го проследиле со смеа и чудење.

loading...

Момчето без маица ништо не го спречило да ја заврши работата до крај. Кога завршил, веселото друштво во близина го испратило со овации.

Во системот на Оперативно-комуниакцискиот центар на Полициската управа на Загреб нема пријави за овој инцидент.

Скандалозната снимка можете да ја погледнете ТУКА.

Фото: Youtube Printscreen


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments