Малко бенч, малко тегови и мускул полуди (видео)

Сподели со своите пријатели

Бодибилдер кој претераја сас вежбање у теретану, на Јутјуб има постирано видео од мускул кој буквално полудуе после оптеретување и неиздржљив напор.

Loading...

Нажалост, гледајќи га видео,  не може да се осети бол од грчеви низ кои е прошја момак.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.