16.03.2019 10:40

Малер, будала или нешто трето? Му испадна телефонот пред кордон полиција (ВИДЕО)


Неверојатна ситуација – поголема група полицајци стои во строј во некој подземен премин, очигледно се подготвуваат за марш или слична манфиестација, кога покрај нив минува човек кој држи рака во џебот.

Во следниот момент од неговиот џеб испаѓа пиштол, а полицајците, како по команда, гледаат во него. Потоа најнормално типот го враќа оружјето во џебот и си заминува.

loading...

Збунетите полицајци се смеат, но сепак не е смешно. Зошто би носел пиштол во џебот? Постои ли можност да го употреби?

Но, не им е смена зошто да го бркаат…

Guy Drops Gun In Front Of Police Officers

No amount of training could prepare them for this level of stupidity… 🤦😂

Публикувахте от UNILAD в Вторник, 12 март 2019 г.

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments