Магионичар Шин Лим стварно сака да не` направи будали (видео)

Сподели со своите пријатели

Ако не сте слушнале за магионичари по име Пен и Телер, добро е да знаете дека тој су пар, светски познати магионичари кои имав свое шоу у Рио Хотел и Казино у Лас Вегас.

Loading...

На свое телевизиско шоу ”Fool us” или у превод ”Правите не будали”, Пен и Телер решиле да поканив други магионичари за да заедно изведев неколко трикови, и кој погоди како е направен трик, да освои пут у Вегас.

Еве што изведе Шин Лим, исто такој познат светски магионичар.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.