18.01.2019 14:50

Кумановец се обидел да обљуби сограѓанка


СВР Куманово поднесе кривична пријава против Љ.М.(21) од
Куманово поради постоење основи на сомнение дека на 07.10.2018
година околу 03.50 часот на улица „11-ти Ноември“ во Куманово со
закана со нож физички ја нападнал и се обидел да изврши обљуба
врз М.А.(35) од Куманово, но не успеал во тоа, информираат од полицијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments