Кумановец нападнат во Скопје

Сподели со своите пријатели

Кумановец вчера бил физички нападнат во Скопје.

Loading...

– На 05.02.2020 во 02.20 часот во СВР Скопје, Д.С.(24) од Куманово пријавил дека околу 02.05 часот, пред угостителски објект на булевар „Климент Охридски“ во Скопје, бил физички нападнат од две лица, велат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Leave a Reply