12.10.2018 13:05

Кумановац га замоча споменик (ВИДЕО)


Колко треба да си нечовек и у сред бел д’н на јавно место, строг центар на Куманово, куде често проваѓав и деца извршиш малу нужду и око да не ти трепне?

 

loading...

Нема зборови с’с кои ќе се опише овој и икритикуе. Срам и арам!

Видео можете да га видите на следеќи ЛИНК.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments