11.07.2019 12:53

Крајно непријатна ситуација (ВИДЕО)


К’д на Самит у Сараево собереше претседатели и премиери од цел Балкан логично е да има некој испад.

Освен на Стеву кој на Бугара му кажа „Љубави како си“, има и поинтересно, к’д бојко гу прашуе Србинку Ану, дали се карав. Непријатно до Бога милога, јер карање по б’лгарски и српски е много различно.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments