Кој има храброст за тобоган на 70ти спрат? (видео)

Сподели со своите пријатели

Најгоилем солитер у Лос Анџелес, „U.S. Bank Tower“ сга има тобоган под име „Скајслајд“ кој е поставен верувале или не уз фасаду на 70ти спрат.

Кожа да ти се наежи од стра к’д замислиш колко е високо, ама за љубители на адреналин тој е мерак.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.