28.02.2019 23:59

К’д жена не те пушти да идеш по рибе (ВИДЕО)


Има и такви жене кои не им давав на свои мужи да идев у риболов, да се опуштив, фрљив удицу и да се препуштив на уживање.

Такву несреќну судбину имаја и овј човек, кој ипак не дозволија да му пропадне риболов, макар што едино нешто што ќе улови су пластични рибе у каду.

loading...

Wenn die Frau dich net zum Angeln lässt 😂😂😂 #russia #russland #bratan #sestra #funny #clip #funnyvideos #bljad

Публикувахте от Bljad в Четвъртък, 21 февруари 2019 г.

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments