12.06.2018 23:32

К’д ву кажеш на бабу ти дека не си гладан (ВИДЕО)


Бабичка у Тенеси, свои унуци ги вози у боксови за кучиња па у гепек. Направена е снимка на коју се гледа како ги она истовара, а нас не мучи едно прашање: „Дали децава кажале дека не су гладни“?


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments