28.02.2019 23:44

К’д си згодна и убава можеш да имаш 25 шваљери (ВИДЕО)


Ако сакаш да живиш убаво мора да работиш, ама па ако си убава и згодна и имаш 25 шваљери нема проблеми.

К’д па нема работа у земјоделие, вика дека краде све што види.

loading...
Manđije :)))

Ima 25 švalera kaže i sve postiže hahahahaha

Публикувахте от Mudrolije sa Twittera в Вторник, 19 февруари 2019 г.

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments