28.02.2019 23:44

К’д си згодна и убава можеш да имаш 25 шваљери (ВИДЕО)


Ако сакаш да живиш убаво мора да работиш, ама па ако си убава и згодна и имаш 25 шваљери нема проблеми.

К’д па нема работа у земјоделие, вика дека краде све што види.

loading...
Manđije :)))

Ima 25 švalera kaže i sve postiže hahahahaha

Публикувахте от Mudrolije sa Twittera в Вторник, 19 февруари 2019 г.

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments