01.02.2020 11:07

К’д муж се врати порано од службен пут (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Интересна снимка кружи овија д’нови по интернет, а на њума се гледа ов’ј буцко како виси на зграду.

Не се знае тачно што се десило, али како народ што много сака да нагаѓа, нагаѓамо дека муж се е вратија од службен пут порано.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments