09.07.2018 14:00

К’д много касниш, ама мора да стигнеш ќе висиш од метро (ВИДЕО)


На сви ни се е десило да каснимо и да трчимо по автобус (јер метро немамо нели), ама на никога не ни е текнало дека ако ти избега пред нос и нејќе да застане шофер, можеш да се фатиш за врата и такој да се возиш.

Додуше много е боље однадвор да се возиш у наши автобуси у летњо време, свеж ваздух, пирка промаја.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments