23.01.2019 00:04

К’д газда забрави да даде плату (ВИДЕО)


Газда забравија да даде плату, незадовољан радник изгуби нерве.

Уствари сигуран сам дека не е забравија дека дужи паре, ама ипак о’вј радник решија да га потсети такој што с’с багер ќе га слупа објект кој га е градија.

loading...

Ја мислу дека е фер.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments