10.10.2018 01:49

Како се забављав граѓевинци ширум свет? (ВИДЕО)


Тешка работа понекад тражи и паузу у кои радници мора да се опуштив и да се одморив.

Овија радници решиле да гу искористив сваку опцију како на што поинтересан начин да гу ставив кацигу на главу.

Hard Hat Challenge Compilation

The #HardHatChallenge takes zero prisoners 😂😂

Публикувахте от LADbible в Петък, 5 октомври 2018 г.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments