04.03.2019 13:28

Како подиза плавуша кредит? (ВИДЕО)


К’д ву кажале дека не ги испунуе услови за да ву одобрив кредит, она решила да се соблече гола пред дечка што работи на шалтер и да проба да га убеди.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments