01.11.2017 21:00

Како изгледа кога Путин се вози низ улиците во Москва? (видео)


Претседателот на Русија е еден од најмоќните луѓе во светот, Владими Путин има големо обезбедување околу себе, а како тоа изгледа на дело, покажа еден негов фан од Москва.

Телохранителите на Путин се вистинска војска, па како еден дејствуваат и кога се во автомобили, особено ако на улиците во Москва има многу метеж.

Дали е ова новата лимузина на Путин? (видео)

Тоа го покажува и објавената снимка.

Имено, сообраќајот е толку густ што колоната едвај се движеше, но кога наиде Путин со придружбата, граѓаните без никакви проблеми направија место тој да помине.

Како тоа изгледа, погледнете во продолжение.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments