No he parado de reirme. Al fin encontre la formula. Esta noche vamos a ver si funciona. Jeje

Posted by GERARDO MEJIA on Thursday, 30 April 2015
30.05.2015 13:46

Како да се ослободиш од жену у неколко корака (видео)

Facebook Twitter Google+

Ретко кој муж не посака да се ослободи од жену, па макар на пет минута.

Еве предлог, па пробајте…

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments